Ebat / Zemin: 91x91 cm

Zemin / Doku: Hareketli Turkuaz Kadife Doku

Ürün Kodu: ASKT

Stok Durumu: Özel Üretim

5.940,00 TL

Adet

Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleriniz %100 güvence altındadır.Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi en geç 4 iş günüdür.

♦ Hafta içi 17:30'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün 11:00-17:30 saatleri arasında, Cumartesi günleri 17:30'dan sonraki siparişleriniz ise Pazartesi günü teslim edilir.

♦ Pazar günü kargo hizmeti verilmez.

İhtivası ; Asr sûresinde Cenâb-ı Hakk, asra; zaman dilimine yemin ile insanlığın zararda olduğunu belirterek bu sermayeyi bilinçsizce tüketmenin zararına dikkat çekmiş oluyor. Çünkü kârsız geçen her an, o değerli sermayeden heder edilen bir ziyândır. Zamanı delip kardelen çiçeği gibi çıkan îmân ve sâlih amellerle insan, ebedî saadetin kapısını aralama imkânı bulmaktadır. İnsan, ömrünün hangi lâhzada sona ereceğini bilemediği için her nefesi son nefes ve ganimet bilerek ve’l-asr sûresinin rûhuna sâhip çıkmalıdır.


Çalışmalarımızda hat kurallarına titizlikle riayet edilmiştir. Hat yazıları ve kenar süsleri , 3 mm yüksekliğinde ahşap malzemeye gerçek varak boya uygulaması ile hazırlanmıştır.

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.
Asra yemin olsun ki,
İnsan mutlaka ziyandadır.
Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi