Okunuşu: Ayetel Kürsi

Ebat / Zemin: 107 x 54 cm

Zemin / Doku: Krem Simli Duvar Kağıdı

Ürün Kodu: AYTLKRS01

Stok Durumu: Özel Üretim

2.820,00 TL

Adet

Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleriniz %100 güvence altındadır.Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi en geç 4 iş günüdür.

♦ Hafta içi 17:30'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün 11:00-17:30 saatleri arasında, Cumartesi günleri 17:30'dan sonraki siparişleriniz ise Pazartesi günü teslim edilir.

♦ Pazar günü kargo hizmeti verilmez.

Okunuşu: Ayetel Kürsi 


Ebat / Zemin: 107 x 54 cm (bir adet tablo ebatıdır)


Çalışmalarımızda hat kurallarına titizlikle riayet edilmiştir. Hat yazıları ve kenar süsleri , 4 mm yüksekliğinde ahşap malzemeye gerçek varak boya uygulaması ile hazırlanmıştır

Ayet-el Kürsi

Ayet-el Kürsi, ilahi kitap olan Kur'an-ı Kerim'in en prestijli bir başka ayetidir. Mukaddes Kitabın en büyük suresi olma unvanıyla taçlandırılmış olan Bakara Suresi'nin bir parçasıdır. Ayet-ül Kürsi, Bakara Suresi'nin 255. ayetidir. Ayet kategorisinde en yüksek yerin verilmesinin sebebi, Allah-u Teâlâ'nın bu âyette azametini, kudretini ve azametini açıkça tanımlaması ve detaylandırmasıdır.

"Allah, O'ndan başka ilah yoktur, diridir, varlığın rızıkçısıdır. O'nu ne uyuşukluk yakalar, ne de uyku. Göklerde ve yerde ne varsa O'nundur. O'nun izni olmadan O'nun katında şefaat eder mi? O, onların önlerini de, sonrasını da bilir ve onlar, O'nun ilminden dilediğinin dışında hiçbir şeyi kuşatamaz. Kürsi'si gökleri ve yeri kaplar. onların muhafazası O'nu yormaz. O, en yücedir, en büyüktür."

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi