Ebat / Zemin: sağ 66 x 58 cm , sol 66 x 58 cm

Zemin / Doku: Simli Duvar Kağıdı

Ürün Kodu: ZKHHA065

Stok Durumu: Özel Üretim

3.780,00 TL

Adet

Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleriniz %100 güvence altındadır.Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi en geç 4 iş günüdür.

♦ Hafta içi 17:30'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün 11:00-17:30 saatleri arasında, Cumartesi günleri 17:30'dan sonraki siparişleriniz ise Pazartesi günü teslim edilir.

♦ Pazar günü kargo hizmeti verilmez.

Ebat / Zemin: 66 x 58 cm - Simli Duvar Kağıdı

Çalışmalarımızda hat kurallarına titizlikle riayet edilmiştir. Hat yazıları ve kenar süsleri , 3 mm yüksekliğinde ahşap malzemeye gerçek varak boya uygulaması ile hazırlanmıştır.

Hay :
Hayatı, ezelî ve ebedî olarak sarmalayan, bütün hayatların kaynağı olan, ezelî ve ebedî olarak ölmeyen, diri olan tam ve mükemmel mânâsıyla hayat sâhibi demektir.

Hû (Hüve) :
Hakk Teala “Ben gizli bir hazineydim. Bilinmekliliğimi sevdim. Halkı zuhura getirdim (yarattım)” buyurarak Zatını “Ben” lafzıyla açıklamıştır. Hakk kendini ilahi hüviyetiyle (hüve) açtıktan sonra “Allah” lafzıyla uluhiyetini ilan etmiştir. Hu zatın “Benliği” aynı zamanda hüviyetidir. Allah’da kendi Zati hüviyetini Kur’an’da hüve (هو) lafzıyla açıklamıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi