Okunuşu: "Yâ Şâfi Yâ Allah (cella celalühü)"

Ebat / Zemin: 71 x 48 cm

Zemin / Doku: Siyah Kadife Doku

Ürün Kodu: ZKHHA052

Stok Durumu: Özel Üretim

1.740,00 TL

Adet

Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleriniz %100 güvence altındadır.Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi en geç 4 iş günüdür.

♦ Hafta içi 17:30'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün 11:00-17:30 saatleri arasında, Cumartesi günleri 17:30'dan sonraki siparişleriniz ise Pazartesi günü teslim edilir.

♦ Pazar günü kargo hizmeti verilmez.

Okunuşu:
"Yâ Şâfi Yâ Allah (cella celalühü)"

Ebat / Zemin: 71 x 48 cm - Siyah Kadife Doku

Çalışmalarımızda hat kurallarına titizlikle riayet edilmiştir. Hat yazıları ve kenar süsleri , 3 mm yüksekliğinde ahşap malzemeye gerçek varak boya uygulaması ile hazırlanmıştır.

Anlamı:
Hastalara şifa veren. İnsanın maddî ve manevî, her türlü hastalığına şifa verenin yalnızca Allah (cc) olduğunun bir göstergesidir, Şafi (cc) ism-i celili. “Hastalandığım zaman bana şifa veren O’dur.” (Şuara, 26/80)

İnsanın acizliğini kavradığı ve ne kadar muhtaç konumda olduğunu en çok fark ettiği anlardan biri, şüphesiz hasta olduğu andır. Her hastalığın kişi üzerinde meydana getirdiği bedensel ve ruhsal etkiler birbirinden çok farklıdır.

Bu farklılığın tamamı da hikmetli bir yaratılışın delilidir. Gözle bile görülemeyen bir virüsün insanı tanınmayacak hale sokması, vücuda giren bir mikrobun kimi zaman teşhis dahi edilememesi, eşyayı (ve hadiseleri) halden hale geçiren Allah’ın (cc) sonsuz kudretinin en açık delillerindendir.

Bilim adamlarının tek bir virüsü ortadan kaldırmak için yaptıkları araştırma ve deneyler, Allah’ın (cc) yaratmadaki üstünlüğünü gözler önüne serer. Hastalığı veren Allah (cc) olduğu için, bu hastalığın geçmesi de ancak Allah’ın (cc) dilemesi ile olur. Allah (cc) dilediği takdirde

‘Şâfi’ sıfatı ile verdiği hastalığı ortadan kaldırır. Nitekim, Allah (cc) dilemedikçe tüm dünyanın doktorları, en gelişmiş teknolojik aygıtlar, keşfedilen en etkili ilaçlar bir araya gelse, yine de o kişinin hastalığının iyileşmesi imkânsızdır

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi